BLOG
Przedsezonowy pop-up Team Janowski

Przedsezonowy pop-up Team Janowski

Ponownie mamy przyjemność zaprosić kibiców do pop-up’u Team Janowski w Galerii Dominikańskiej. Tym razem nasz sklep stacjonarny otwieramy kilka dni przed inauguracją sezonu na Stadionie Olimpijskim. Pierwszy mecz na domowym torze to święto żużla, które chcemy celebrować razem z Wami - też już się stęskniliśmy.

Start sezonu to również premiera nowej kolekcji Team Janowski Race Mode, która przed domowym meczem Betard Sparta Wrocław będzie dostępna jedynie stacjonarnie w pop-upie. Race Mode to kolekcja, do której zainspirowali nas kibice nieustannie pytający o dostępność w sprzedaży ubrań Teamowych, które nosi ekipa w parku maszyn. Część z przygotowanych ciuchów nawiązuje bezpośrednio do tego w czym chodził będzie Team w sezonie 2023 oraz do nowego indywidualnego kevlaru Maćka, który zaprezentuje podczas pierwszego Speedway Grand Prix w Gorican już 29. kwietnia.


Dodatkowo kibice będą mogli zaopatrzyć się w zupełnie nowe gadżety stadionowe, takie jak flagi, szaliki czy czapki. Pojawi się naprawdę dużo nowości!


Pop-up Team Janowski wspierany jest przez markę Red Bull, więc odwiedzający mogą liczyć na prezentową puszkę Red Bulla do większych zakupów. Nasz partner zapewnił nam strefę chillu podczas zakupów, więc wpadajcie przetestować leżaki – może akurat traficie na Maćka, Wojtasa czy Klepę.

Nie zabraknie też motoru, który będzie wisienką na torcie naszego sklepu. Więc jeśli chcecie sprawdzić jak wygląda nasz rumak z bliska – jest to doskonała okazja.
Startujemy 11. kwietnia od 11:00, do zobaczenia!

Lokalizacja: Galeria Dominikańska, poziom 1

Data działania: 11.04-15.04,

Godziny otwarcia: 11:00-21:00

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Nowy klub w Bauhaus-Ligan w sezonie 2024!
Przedsezonowy pop-up Team Janowski
Starcie najlepszych żużlowców świata, czyli Speedway of Nations 2022 w pigułce
Team Janowski rusza na Speedway of Nations!
Zwycięstwo na wyjeździe zawsze smakuje dobrze – podsumowanie meczu 5. rundy PGE Ekstraligi
DOŁĄCZ DO TEAMU – KOLEKCJA 2021
Janowski. Przez grę na konsoli spóźnił się na turniej SGP. Wygrał tu i tu!
PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W 2021 NA OLIMPIJSKIM
2021 w Dackarnie!
„Magic” opowiada o sezonie swoim… wnukom! – nietypowy wywiad z Janowskim