BLOG
Nowy klub w Bauhaus-Ligan w sezonie 2024!

Nowy klub w Bauhaus-Ligan w sezonie 2024!

Po siedmiu latach w Dackarnie przyszedł czas na zmiany. 2024 generalnie będzie dla mnie rokiem roszad – wracam do jazdy w lidze angielskiej i czeka mnie jazda w eliminacjach do najważniejszych zawodów indywidualnych. Doszedłem do wniosku, że i w przypadku Szwecji muszę dać sobie kolejny impuls i motywację do poszukiwania nowych rozwiązań. Nowe środowisko zawsze […]

Po siedmiu latach w Dackarnie przyszedł czas na zmiany. 2024 generalnie będzie dla mnie rokiem roszad – wracam do jazdy w lidze angielskiej i czeka mnie jazda w eliminacjach do najważniejszych zawodów indywidualnych. Doszedłem do wniosku, że i w przypadku Szwecji muszę dać sobie kolejny impuls i motywację do poszukiwania nowych rozwiązań. Nowe środowisko zawsze wymusza rozwój i to jest coś, czego potrzebuje każdy zawodnik, który chce sięgać po kolejne cele. Czas spędzony w Mallili to było fantastyczne doświadczenie – poznałem niesamowitych ludzi, którzy traktowali mnie jak członka rodziny, walczyliśmy o najwyższe cele, mieliśmy za sobą świetnych kibiców. Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że czułem się tam jak w domu.

Przede mną teraz nowe wyzwania! W sezonie 2024 będę bronił barw Piraterny Motala 🏴‍☠️ Dziękuję klubowi za zaufanie i możecie liczyć, że dam z siebie wszystko, żeby na koniec sezonu klubowa gablota powiększyła się o kolejne trofeum🫡 Skład personalny gwarantuje niezłe widowisko i walkę o każdy punkt. Spodziewajcie się, że tegoroczne rozgrywki Bauhaus Ligan z naszym udziałem dadzą Wam dużo frajdy. Koniecznie oglądajcie ligę 🇸🇪 na #ElevenSports. Adjö!

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Nowy klub w Bauhaus-Ligan w sezonie 2024!
Przedsezonowy pop-up Team Janowski
Starcie najlepszych żużlowców świata, czyli Speedway of Nations 2022 w pigułce
Team Janowski rusza na Speedway of Nations!
Zwycięstwo na wyjeździe zawsze smakuje dobrze – podsumowanie meczu 5. rundy PGE Ekstraligi
DOŁĄCZ DO TEAMU – KOLEKCJA 2021
Janowski. Przez grę na konsoli spóźnił się na turniej SGP. Wygrał tu i tu!
PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W 2021 NA OLIMPIJSKIM
2021 w Dackarnie!
„Magic” opowiada o sezonie swoim… wnukom! – nietypowy wywiad z Janowskim