BLOG
DOŁĄCZ DO TEAMU – KOLEKCJA 2021

DOŁĄCZ DO TEAMU – KOLEKCJA 2021

Streetwear w żużlowej wersji! Zobacz nową kolekcję marki Team Janowski na sezon 2021 i wjedź do świata czarnego sportu.

Trochę się już znamy. Gdybym policzył wszystkie minuty spędzone na rozmowach z kibicami, wyszło by z tego pewnie kilka miesięcy. Najczęstszym tematem naszych rozmów jest oczywiście żużel, nie ma co do tego wątpliwości. Drugi temat to odzież – chcecie wiedzieć gdzie można dostać czapkę Red Bulla, czy gdzieś można kupić bluzę albo koszulki teamowe. Od paru lat prowadzimy sprzedaż gadżetów, w tym roku postawiliśmy na rozwiązania zbieżne z tym, w czym widzicie nas w parku maszyn.


I na wstępie już musicie mi wybaczyć. Nie możemy mieć dokładnie tych samych elementów na odzieży – z wielu powodów. Znaki sponsorów, błagania ochrony w parkach maszyn, organizacja naszej pracy. Sami rozumiecie – gdybyśmy wszyscy wyglądali tak samo, niewykluczone, że wjeżdżałbym do parku maszyn z jedną ekipą a wyjeżdżał w zupełnie zmienionym składzie – wszyscy moglibyśmy się nieźle wymieszać. 


Ale nic straconego! Nowa kolekcja wjeżdża z uwzględnieniem wszystkich próśb jakie do mnie kierujecie. Z jednej strony nie chcecie ciuchów zadrukowanych znakami i zrobionych z poliestru – w końcu reprezentujecie Team nie tylko na stadionie. Chcecie używać ich w szkole, w pracy, na spacerze czy uprawiając sport. Z drugiej strony, chcecie się identyfikować z naszym zespołem. Stąd pojawienie się nowej kolekcji na sezon 2021, która wykorzystuje wszystkie elementy odzieży teamowej, zaaranżowane w dedykowany dla Was sposób. 


Elementy, które widzicie na ubraniach nowej kolekcji, takie jak biało czerwone pasy przechodzące przez plecy, gwiazdy na łokciach czy ogromny numer 71 – to znaki które znajdziecie również na moim kevlarze czy odzieży, w której w pocie czoła chłopaki uwijają się w parku maszyn. Zawsze jakość wypuszczanej kolekcji jest dla nas priorytetem, dlatego przyłożyliśmy dużą uwagę do dobranych materiałów i zdobień. Duże nadruki, wypukłe hafty czy personalizowane lampasy – zadbaliśmy o każdy szczegół. Cała kolekcja uszyta została lokalnie, w jednej z wrocławskich szwalni #71.

W nowej kolekcji znajdziecie bluzę z kapturem, longsleeve – czyli koszulkę z długimi rękawami, t-shirty i zupełną nowość  – długie skarpety z symbolami gwiazdy i 71. W sklepie dostępne będą także Wasze ulubione klasyki – czapki z daszkiem, czapki zimowe i masa małych gadżetów, takich jak plakaty, breloki czy plecaki. Koniecznie dajcie nam znać, jak podoba Wam się nasza nowa kolekcja i co chcielibyście zobaczyć w kolejnych, w przyszłym sezonie.


Dzięki i do zobaczenia w mieście – poznamy się po ciuchach! 

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Nowy klub w Bauhaus-Ligan w sezonie 2024!
Przedsezonowy pop-up Team Janowski
Starcie najlepszych żużlowców świata, czyli Speedway of Nations 2022 w pigułce
Team Janowski rusza na Speedway of Nations!
Zwycięstwo na wyjeździe zawsze smakuje dobrze – podsumowanie meczu 5. rundy PGE Ekstraligi
DOŁĄCZ DO TEAMU – KOLEKCJA 2021
Janowski. Przez grę na konsoli spóźnił się na turniej SGP. Wygrał tu i tu!
PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W 2021 NA OLIMPIJSKIM
2021 w Dackarnie!
„Magic” opowiada o sezonie swoim… wnukom! – nietypowy wywiad z Janowskim