Kolekcja Team Janowski 2018 dostępna!

Przedstawiam naszą nową, długo wyczekiwaną kolekcję ciuchów na sezon 2018! Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Staraliśmy się wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom, wsłuchać się w Wasze prośby i pomysły, które wrzuciliście nam w mailach i w mediach społecznościowych. Tym samym stworzyliśmy kolekcję ciuchów, w których ja czuję się znakomicie i jestem przekonany, że Wam siądą równie dobrze!
Image module
Za projekt i dowiezienie wszystkiego wprost na naszą nową stronę odpowiada wrocławskie studio projektowe Odra. Ja miałem przyjemność podzielić się z chłopakami moimi inspiracjami i współpracować na każdym etapie powstawania nowych ciuchów. Mam wielką nadzieję, że zobaczę Was w teamowych barwach na najbliższych meczach. Spieszcie się, bo planujemy zażegnać okresy ciszy i stale zaskakiwać Was nowymi rzeczami. Tym razem kolekcje będą krótsze i unikalne ale daje Wam gwarancję, że wszystko co wypuścimy w najbliższym czasie będzie równie fajne. Staraliśmy się, by nasze produkty były bardziej uniwersalne, tak żebyście swobodnie czuli się w nich zarówno na stadionie jak i w pracy czy szkole. Przekonajcie się – zapraszam do naszego sklepu!
Image module
Konsekwencją naszych intensywnych działań przed sezonem jest nie tylko nowa kolekcja ciuchów, ale także strona internetowa i masa materiałów, które pojawią się niebawem i są stworzone z myślą o Was, kibicach i fanach żużla. Już wkrótce zobaczycie nową odsłonę teamowego busa, a część z Was miała pewnie już okazję złapać moje nowe fankarty. Nie mieliście? To musimy spotkać się po meczu w Warszawie lub we Wrocławiu!

Dzięki, że zaglądacie na nasze media i interesujecie się naszymi działaniami. Do zobaczenia na arenach żużlowych!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *