2019 w Dackarnie!

Stało się – Magic przedłuża kontrakt z Dackarną o sezon, co oznacza, że w 2019 roku znów zobaczymy członków Team Janowski w parkingu zespołu z Malilli.

Image module

Przygoda Maćka z zespołem z południa Szwecji rozpoczęła się w 2016 roku. Między innymi dzięki wysiłkom Magica w minionym sezonie drużyna Dackarny wjechała do finału Elitserien i ostatecznie uplasowała się na drugim miejscu w drugich najważniejszych, po lidze polskiej, rozgrywkach ligowych speedwaya na świecie. Postawa zespołu, który obok Team Janowski reprezentowany jest między innymi przez ekipy Duzersa i Grega Hancocka, była w 2018 roku bardzo obiecująca, co pozwala wierzyć, że w kolejnym sezonie Dackarna znów będzie mocnym pretendentem do pozycji medalowych.

„W tym sezonie byliśmy o krok od wywalczenia tytułu mistrzowskiego – nie udało się i zakończyliśmy sezon jako wicemistrz. Ale decydując się na kolejny sezon współpracy z Dackarną, robiłem to z myślą, że w końcu to mistrzostwo do Malilli przywieziemy. Mamy świetny zespół i wierzę, że jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa”.

Image module

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *